W dniu 26.05.2026 odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie naszego Stowarzyszenia. Miało ono charakter wyborczy- dotychczasowy Zarząd zakończył swoją pracę i uzyskał absolutorium. Podziękowaliśmy dotychczas sprawującym funkcje Członkom naszej Organizacji. Na kolejną trzyletnią kadencję zostały wybrane: Agnieszka Litwa- Janowska – Prezes KSTU, a także Wiceprezesi: Lilla Barańska, Grażyna Franczak I Renata Trojan- Satora. Nowy skład Komisji Rewizyjnej na l. 2026- 2029 to: Katarzyna Dudzińska, Zuzanna Jończy i Kamila Mędrykiewicz- Duda. Pełnomicnikiem Walnego Zebrania została Iwona Gutowska. Zebranie miało szczególnie uroczysty charakter w związku z 25 rocznicą istnienia KSTU. Dziękujemy wszystkim Osobom dbającym o Stowarzyszenie w tym ćwierćwieczu.
Mamy nadzieję na dalszy rozkwit KSTU i potrzebujemy do tego dobrych sprzymierzeńców w samym Stowarzyszeniu i w naszym otoczeniu.

